Ticari Tercüme

Ticari Tercüme

Ticari Tercüme

Çankaya Tercüme, müşterilerinin ticari çeviri ihtiyaçları için hızlı, güvenilir ve sonuç odaklı çözümler üretir ve en kısa zamanda çevirilerin tamamlanmasını sağlar. Tecrübeli ve yetenekli dil profesyonellerimiz, sektör uzmanları ve proje yöneticilerimiz sayesinde ticari tercüme konusunda tercih edilen bir isim haline gelmiş bulunmaktayız.

Çankaya Tercüme olarak yüksek kaliteli ve güvenilir ticari tercüme teslim etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Çankaya Tercüme, her alanda olduğu gibi, ayrıntılara dikkat edilmesi gereken ticari çeviri alanında da oldukça titiz çalışır.

Profesyonel ve acil çeviri çözümleri sunan Çankaya Tercüme’nin bu alanda çevirisini yaptığı belgelerden bazıları şunlardır: Ticari belgeler ve yazışmalar

http://werbungmarketing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=171.html

, raporlar ve araştırmalar, fiyat teklifleri ve faturalar, sözleşme ve ihale dokümanları, bankacılık ve finans belgeleri, toplantı tutanakları, resmi ve hukuki belgeler, mali raporlar, pazar araştırmaları, reklam, tanıtım ve pazarlama projeleri, vekaletname, muvafakatname ve taahhütname vb. belgeler.

Yeminli Tercüme

Gerekli durumlarda ticari çevirilerinizi noter onaylı, yeminli tercüman kaşeli olarak teslim ediyoruz.

Etiketler: ,

İletişim Formu