Teknik Çeviri

Teknik Çeviri

Teknik Çeviri

Sektörde tecrübe sahibi ve teknik alanda geniş bilgiye sahip profesyonel teknik metin çevirmenleri ile çalışan Çankaya Tercüme

http://werbungmarketing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=90.html

, profesyonel teknik çeviri hizmeti sunmaktadır.

Yüksek Kaliteli Teknik Çeviri

IT çevirisi, kullanım kılavuzları, üretim ve mühendislik belgeleri dahil her türlü teknik metin çevirisinde uzman olan Çankaya Tercüme, deneyimli dil profesyonelleri, sektör uzmanları ve proje yöneticileri sayesinde teknik çeviri konusunda tercih edilen bir isim haline gelmiştir.

Çankaya Tercümenin tecrübeli ekibi sizlere tüm teknik alanlarda doğru ve güvenilir teknik çeviri hizmeti sunmaktadır.
Çankaya Tercüme sektör liderlerine; kullanma kılavuzları, direktifler, eğitim ve reklam materyalleri, broşürlerin çevirileri gibi pek çok alanda teknik çeviri hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz de her türlü projede bize güvenmektedir.

Çevirinin Kontrol Aşaması

Çankaya Tercüme’de yapılan büyük, küçük her türlü teknik çeviriprojesi müşteriye teslim edilmeden önce titizlikle kontrolden geçer.

Belgenizin çevirisi tamamlandığında, dil kontrolünün yapılması, gözden geçirilmesi, hedef ve kaynak metnin karşılaştırılması için bir editör görevlendirilir. Bu kontrol sayesinde belgenizin doğru ve eksiksiz çevirisi garantilenmiş olur.

Sayfa Düzeni

Teknik çeviri alanında tecrübeli olan Çankaya Tercüme aynı zamanda belgelerinizde geçen karışık diyagram ve grafiklerin bozulmadan aynı şekilde hedef metinde yer almasını sağlar.

Çevirisini yaptığımız belgeler arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Ürün & kullanıcı kılavuzları
  • Teknik belgeler
  • CE belgesi & AB Direktifleri
  • Şirket materyalleri
  • E-öğrenme

Fiyat teklifi almak için ofisimizle iletişime geçiniz.

Etiketler: ,

İletişim Formu