Nova Çeviri

Nova Çeviri

Nova Çeviri

2007 yılında kurulan NOVA Çeviri Bürosu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen çeviri büroları arasında yer almakta ve çeviri sektöründe üstün müşteri memnuniyeti anlaşıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

NOVA Çeviri; başta İngilizce

Zithromax Generika Online Bestellen

, Almanca, Rusça ve Arapça olmak üzere tüm majör dillerde yeminli çeviri hizmeti vermektedir. Bunlara ek olarak eşlik ve simultane çeviri, editing, yerelleştirme ve deşifre gibi başlıklarda da hizmet sunmaktadır.

Farklı müşteri profillerine göre farklı ve yenilikçi yaklaşımlar sunan NOVA Çeviri, ölçeklendirilebilir hizmet ve ürün yelpazesi ile, farklı kesim ve sektörlerdeki bir çok firmaya yönelik esnek çözümler sunabilmektedir.

NOVA, gerçekleştirmiş olduğu tüm çeviri projelerinde, daime müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Bu yüzden dolayı, Türkiye ve dünyanın önde gelen kuruluşlarına dil ve çeviri hizmetleri sunmaktadır.

NOVA’nın bir diğer amacı da, çeviri sektöründe dünyadaki en son gelişmeleri yakından takip edip, bunları ülkemize adapte edecek fırsatları kollamaktır. Üstün bilişim altyapısı ve farklı özelliklere sahip bilgisayar destekli çeviri araçlarına sahip olan NOVA çeviri, kısa sürede yüksek kaliteyi üretebilmeyi ilke edinmiştir.

Simultane çeviri ve ardıl çeviri gibi, sözlü çeviri hizmetinin en yaygın kullanılan türleri konusunda da oldukça geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır. Yurtdışından ve yurtiçinden binlerce özel şirket, kamu kurum ve kuruluşları, bakanlıklar ve üniversitelere sözlü çeviri hizmetleri sunulmaktadır.

NOVA, birlikte çalıştığı çevirmen kadrosunun seçimi konusunda da son derece titiz davranmaktadır. Başvuru yapan adaylar arasından yalnızca çok küçük bir yüzdeye girebilen çevirmenlerle çalışmaktadır. Çevirmen seçim kriterleri son derece üst standartlarda yer almaktadır.

Etiketler: , ,

İletişim Formu